Bun venit pe site-ul Primariei PĂUCA, județul SIBIU

Fii Satului Comunei Pauca – 10 – 11 august 2019

6 august 2019

In perioada 10-11 august Comuna Pauca se imbraca in straie de sarbatoare pentru a-si primi acasa fiii!
Sambata ora 18:00:
Nelu Paucean si Formatia.

Duminica ora 15:30:
Spectacol folcloric susținut de Ansamblul Doina Secașelor- Păuca, Victoria MeitescuAnsamblul Folcloric Profesionist Cindrelul – Junii SibiuluiCosma Stoita CameliaNelu AlbuRobert TarnaveanuPinca AlinaDARIA GÂDEABogdan CioranuAdrian NeamtuSînziana ȘtefanTraian StoițăAurora si Sandel MIHAIDumitru Teleaga și Formația.
Nelu Paucean si Formatia.

Last modified: 20 martie 2020

Comments are closed.